KURUMSAL

Yıldız Elektrik Mühendislik Ltd.Şti.

HAKKIMIZDA

Yıldız  Elektrik Mühendislik Firması, Elk. Elektr. Mühendisi - A Sınıfı İ.S.G Uzmanı   Bayram BODUR ile Elektrik Teknikeri Osman BODUR tarafından 2002 yılında Antalya' da kurulmuştur. İlk yıllarda mühendislik proje ve taahhüt faaliyetlerinde hizmet vermiş olup, takip eden yıllarda ise müşavirlik ve müteahhitlik alanında faaliyette bulunmaya başlamıştır. İş hacmini ve çalışan sayısını giderek genişleten şirketimiz Antalya çevresinde ve Türkiye'de büyük projelere ve Resmi Kurum işlerine imza atmıştır.
Firmamız, çalışma hayatına proje çizimiyle başlamış olup, takip eden yıllarda YG Tesislerinde Trafo İşletme Sorumluluğu Hizmeti, konut, ticarethane, üniversite, ofis binaları, kompleks binalar, sağlık kurumları, Otel ve Resmi Kurum gibi yapıların taahhütleri ve yap-sat tarzı müteahhitlik işlerine devam etmektedir.
Firmamız, tecrübeli teknik personeliyle iş hayatına devam etmektedir. Ülke içinde konut işleri de yapan firmamız, ülke dışında yatırımlar ve uygulamalarda bulunmak üzere AR-GE çalışmaları yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Bugün itibariyle Antalya çevresinde ciddi bir mühendislik hizmeti sunan firmamız istikrarlı duruşunu müşterileriyle kurmuş olduğu diyaloglarla sürdürüp gerek müşterilerinin gerekse kendisinin gelişimine büyük önem vermekte ve kaliteli mühendislik anlayışını yola çıktığı ilk günkü heyecan ile daha üst seviyelere çıkarmak için gelişmelerini ve projelerini arttırmaktır

VİZYONUMUZ

Yıldız Mühendislik olarak vizyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin edecek kalitede hizmet sunan, ülkemizin ticari ve ekonomik hayatının gelişmesinde katkıda bulunan, bölgesinde ve sektöründe öncü bir firma olmaktır. 
Bu vizyonla hareket eden Yıldız Mühendislik, meslek etiğini korumak, müşteri memnuniyetini ve tarafların ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır. 
Kuruluşumuz ilkelerini doğru ve eksiksiz olarak bugüne kadar yerine getirdiğini, bundan sonrada aynı şekilde yerine getireceği samimiyetle taahhüt eder. 

 

 

 

 

Web Tasarım Otalya Yazılım